KADORR Agro Group

24 Лис 2020
Останні зміни по компанії
менше року
Компанія на ресурсі
134
Всього пропозіций
Інформація про компанію

KADORR Agro – новий напрямок розвитку сільського господарства України, створений KADORR Group. Компанія володіє елеваторним комплексом, який знаходиться в Дніпропетровській області, П’ятихатському районі, смт Вишневе. До складу комплексу входить: сучасна лабораторія, ємності для тривалого зберігання культур – 7 силосів та 6 хопперів, власний автопарк, станції авто- і залізничного завантаження (залізничне відвантаження проходить зі станції ЕрастІвка).

KADORR Agro цілий рік здійснює прийом, зберігання, очищення, сушіння, відвантаження культур автомобільними та залізничними шляхами. Загальний обсяг одночасного зберігання становить 65 тис. т. Дві автомобільні лінії дозволяють одночасно приймати різні культури (потенціал відвантаження 300 т/год – два потоки по 150 т/год).

Елеватор оснащений інноваційним обладнанням провідних європейських і українських компаній. Різні прилади дозволяють здійснювати повний комплекс технічних аналізів зернових і олійних культур за короткий проміжок часу.

Одним з напрямів діяльності «Зерно-Агро» – форвардне кредитування сільгоспвиробників. В перспективах компанії – створення сільгоспкооперативу, а також можливість надавати за оптовими цінами сучасну техніку, паливо та добрива малим та середнім сільгоспвиробникам.

Проектом передбачено будівництво власного портового терміналу, великих потужностей з переробки сільгосппродукції та нових елеваторних комплексів та території інших областей країни.

Вид діяльності
Трейдер
Обсяг складських приміщень
10-100 тис.т
Області
Дніпропетровська область
Товари
Кукурудза, Пшениця, 2кл, Пшениця, 3кл, Пшениця, фураж, Ріпак, Соняшник, Ячмінь
Контакти
trade@kadorragro.com
098 648 29 82
Працівники компанії на Zernotorg.ua
ВИ
Виталий, Менеджер з закупівлі
АЛ
Александр, Менеджер з закупівлі
Ціни закупівлі