BUNGE DP Suntrade

31 Січ 2023
Останні зміни по компанії
3 роки
Компанія на ресурсі
55
Всього пропозіций
Інформація про компанію

Бунге Україна – дочірнє підприємство мультинаціональної компанії Бунге Лімітед (www.bunge.com), глобальної інтегрованої компанії, яка працює в агробізнесі й виробництві продуктів харчування, оперує на всіх етапах поставок „від фермера до покупця”, має дистрибуційні потужності в усьому світі та котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі.
Бунге була заснована 1818 року і наразі має центральний офіс у м. Вайт Плейнс, штат Нью-Йорк, підрозділи майже в 40 країнах світу та понад 35 000 працівників. Bunge – одна із провідних світових компаній у галузі агробізнесу та виробництва продуктів харчування, що зокрема займається переробкою олійних культур, постачанням добрив для фермерів, виробництвом бутильованої олії, майонезу, маргарину та інших продуктів харчування, виробництвом цукру та етанолу.
Бунге Україна – провідна компанія в секторі агробізнесу і продуктів харчування України. Компанія володіє та управляє елеваторами, розташованими в різних частинах країни, а також зерновим експортним терміналом на території Миколаївського морського торговельного порту. Також компанія завершує у Миколаївському порту реалізацію масштабного інвестпроекту з будівництва надсучасного заводу з переробки олійних культур.
Компанія - один із ключових українських трейдерів та експортерів зернових і соняшникової олії. Компанія виробляє та реалізує популярну в Україні соняшникову олію торгових марок „Олейна”, „Розумниця” та ін.
Бунге Україна, що має 1384 працівники, дотримується найвищих стандартів щодо захисту навколишнього середовища, здоров’я та безпеки праці в Україні.

Вид діяльності
Холдинг, Трейдер
Обсяг складських приміщень
>100 тис.т
Області
Вінницька область, Київська область, Кіровоградська область, Миколаївська область (порти), Одеська область (порти), Черкаська область, Чернігівська область
Товари
Кукурудза, Пшениця, 2кл, Пшениця, 3кл, Пшениця, фураж, Ріпак, Соняшник, Соняшник високоолеїновий, Шрот соняшниковий, Ячмінь
Контакти
www.bunge.com
Працівники компанії на Zernotorg.ua
Roma, Директор північного відділення