Поширені питання


Як розмістити оголошення на сайті?

Розміщувати оголошення на сайті можуть тільки зареєстровані користувачі (як зареєструватися на сайті див. нижче).

 1. Увійдіть на сайт, натиснувши кнопку Вхід в правому верхньому кутку екрану. У відповідні поля введіть вказані при реєстрації адресу електронної пошти чи телефон і пароль. Натисніть зелену кнопку Вхід внизу екрану.
 2. Тепер на головній сторінці сайту, що з’явилась, натисніть зелену кнопку + Додати пропозицію.
 3. У списку, що випадає, оберіть тип пропозиції: Куплю або Продам.
 4. З’явилась картка товару. В ній заповнюємо всі необхідні поля. Не забуваємо вказувати способи оплати і доставки.
 5. Якщо купівля/продаж здійснюється одним складом (чи регіоном), ви можете внести декілька товарів для прискорення розміщення своїх оголошень. Для цього необхідно натиснути кнопку + Можете додати ще товар! і заповнити нову картку товару, що відкрилась.
 6. Якщо ви хочете, щоб ваше оголошення було видно всім користувачам ресурсу, тоді внизу сторінки поставте відмітку навпроти фрази Зробити доступним для всіх. Потім натисніть кнопку Опублікувати. Готово! Ваше оголошення бачать всі користувачі ресурсу.
 7. Якщо ви хочете, щоб ваше оголошення бачили не всі користувачі ресурсу, а лише окремі продавці/покупці, тоді внизу сторінки поставте відмітку навпроти фрази Доступно тільки за прямим посиланням. Потім натисніть кнопку Опублікувати. Готово! Тепер ви маєте згенеровану текстову пропозицію і посилання на неї на нашому сайті, які ви можете відправляти виключно своїм контактам. Додатково ми надаємо вам можливість відправки такої пропозиції вашим контактам мессенджером Telegram або через СМС (для відправки смс-повідомлень необхідно заздалегідь поповнити ваш баланс користувача, зв’язавшись з нашим менеджером).
Як зареєструватися на сайті?

 1. В правому верхньому кутку сайту натискаємо кнопку Вхід.
 2. На сторінці, що відкрилась, вибираємо вхід через свій аккаунт в Facebook або Google (для цього натискаємо відповідну іконку). Або ж внизу сторінки натискаємо кнопку Реєстрація і заповнюємо всі поля в формі, що відкрилась. Тепер натискаємо зелену кнопку Реєстрація під формою з вашими даними.
 3. На новій сторінці, що відкрилась, вводимо 4-значний код, який отримали в смс-повідомленні. Підтверджуємо код. Готово! Ви успішно зареєструвались на сайті!
Як я можу створити свій список контактів?

 1. Натисніть на іконку профілю в правому верхньому кутку екрану.
 2. В списку, що випадає, оберіть Профіль.
 3. На сторінці, що з’явилась, зліва оберіть опцію Контакти.
 4. На сторінці, що щойно відкрилась, натисніть кнопку + Додати групу.
 5. Введіть ім’я групи і номери телефонів для розсилки своїх пропозицій через Telegram та/або смс-повідомлення.
 6. Збережіть введену інформацію.
Як я можу передивлятись лише ті оголошення, що мене цікавлять?

 1. Прокрутіть головну сторінку сайту вниз.
 2. Оберіть культуру (розділ Ціни за культурами) або регіон (розділ Ціни за регіонами) за вашим інтересом.
 3. Подивіться всі наявні оголошення за заданими параметрами.

 1. На головній сторінці сайту внизу натисніть зелену кнопку Всі пропозиції.
 2. На сторінці, яка щойно відкрилась, вкажіть всі параметри за своїми інтересами за допомогою запропонованих фільтрів.
 3. Натисніть зелену кнопку Знайти в правій частині сторінки.
 4. Подивіться всі наявні оголошення за заданими параметрами.

Цей інструмент дозволяє відслідковувати зміни цін в пропозиціях за товарами і регіонами, що вас цікавлять. Для його налаштування виконайте наступні дії:

 1. Натисніть на іконку профілю в правому верхньому кутку екрану.
 2. У списку, що випадає, оберіть Цінові індикатори.
 3. На сторінці, що відкрилась, натисніть + Середні ціни. В новій формі укажіть параметри, що вас цікавлять, і натисніть кнопку Додати. Вказані вами параметри зберігаються при наступному відвідуванні сайту.

3.1. В розділі Цінові індикатори ви також можете натиснути кнопку Пошук пропозицій і відмітити всі фільтри аналогічно способу №2.

Чи можу я отримувати повідомлення про появу нових пропозицій за моїми інтересами, не заходячи на сайт?

Звичайно. На нашому ресурсі є сервіс підписки на оголошення за фільтрами. Для його активації виконайте наступні дії:

 1. На головній сторінці сайту натисніть зелену кнопку Всі пропозиції.
 2. На сторінці, що з’явилась, відмітьте всі параметри, які вас цікавлять, за допомогою фільтрів.
 3. Клікніть чекбокс ☑ навпроти фрази Повідомити мене про появу нових пропозицій такого типу.
 4. Натисніть зелену кнопку Знайти в правій частині сторінки. Готово! Тепер наша система автоматично буде надсилати вам повідомлення на вказану адресу електронної пошти. Ви також можете отримувати такі повідомлення в чаті мессенджера Telegram – активується через ваш профіль в розділі Повідомлення.
 5. В будь-який час ви можете відписатись від отримання повідомлень. Для цього клікніть на іконку профілю і в списку, що випадає, оберіть розділ Профіль. В лівій частині сторінки, що відкрилась, оберіть розділ Повідомлення. Зніміть галочку в чекбоксі навпроти фрази Надсилати рекомендації, натисніть зелену кнопку Зберегти.
Як заповнити особистий профіль?

 1. В шапці сайту (в правому верхньому кутку) натискаємо іконку профілю.
 2. В списку, що випадає, обираємо Профіль.
 3. На сторінці, що з’явилась, заповнюємо необхідні поля з інформацією про вашу компанію (поля, що помічені зірочкою, - обов’язкові для заповнення). За бажанням ви також можете завантажити з комп’ютера логотип вашої компанії, щоб він відображався у всіх ваших оголошеннях. Для цього в розділі Компанія натискаємо сіру кнопку Обрати файл.
 4. В розділі Налаштування приватності (в правій частині екрану) ви можете обрати свої контактні дані, які будуть відображатись іншим користувачам за переглядом вашого профілю: тільки телефон/ тільки адреса електронної пошти/ і те й інше.
 5. Натискаємо зелену кнопку Зберегти. Готово! Вказана в профілі інформація про вашу компанію тепер доступна іншим користувачам!
Навіщо потрібно заповнювати особистий профіль?


Заповнення особистого профілю не є обов’язковою умовою користування ресурсом zernotorg.ua. Однак, чим більше актуальної інформації ви вкажете про себе або про свою компанію, тим більше довіри ви викличете в інших користувачів, як дійсний вантажовласник/перевізник. Отже, вірогідність відгуку на ваші оголошення значно зросте.

Які оголошення я можу розміщувати на сайті?

Користувачі сайту можуть публікувати виключно оголошення про купівлю/ продаж різних сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки.

Детальніше з умовами користування ресурсом zernotorg.ua можна ознайомитись в розділі Публічна оферта внизу сайту.