Публікація цін трейдерів

"Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті, то вас немає в бізнесі" Білл Гейтс
Почніть публікувати ваші пропозиції вже сьогодні безкоштовно. Ми в Zernotorg.ua вітаємо прозорість і відкритість на ринку зерна. Саме тому ми даємо можливість публікувати свої пропозиції безкоштовно. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися та заповнити форму пропозиції.


Розвивайте свою присутність в інтернеті
Трейдинговим компаніям ми пропонуємо оформити корпоративну підписку. Ми подбаємо про публікацію ваших цін, а ваші співробітники отримають доступ до всіх інструментів аналітики. Ми розуміємо, як буває складно відволіктися від основної роботи на вивчення будь-яких інтернет сервісів, тому пропонуємо персональний супровід, яке мінімізує навантаження і зніме необхідність освоювати технічну частину.

Як це працює:

Ми публікуємо ваші пропозиції - ви отримуєте дзвінки або переходи на сайт
Ми надаємо для своїх користувачів аналітичні сервіси, які дозволяють підбирати зручні угоди і знаходити нових партнерів. Якщо ваші пропозиції потрапляють в зону інтересів користувача, він зможе зв'язатися з вами по телефону або перейти на корпоративний сайт.
Фермер побачить вашу пропозицію
Серед наших клієнтів велика кількість сільгоспвиробників, які моніторять ціни на ринку і приймають рішення про продаж продукції. Для них ми створили інструмент розрахунку цін у господарстві за вирахуванням логістики від складів покупців. Система аналізує можливі варіанти продажу і розраховує орієнтовний дохід за вирахуванням логістики. Фермер побачить ваші пропозиції по всій Україні.
Трейдери і посередники оцінять укладення угоди з вами
Менеджери торгівлі постійно обслуговують продаж обсягів, вибирають кращу ціну в портах, на заводах і елеваторах. Для них ми робимо моніторинг динаміки цін і показуємо пропозиції в потрібній точці.
Ми допомагаємо своїм клієнтам укладати форвардні договори
Для клієнтів, які беруть участь в форвардних поставках, ми готуємо аналітику пропозицій по форвардам. Продавці будуть в курсі ваших цін.
Пошуковики (Google) проіндексують більше даних про вашу компанію
Ми будуємо свої ресурси оптимальним чином для читання пошуковими системами. Ваш бренд і сайти вашої компанії будуть частіше з'являтися в результатах пошуку.
Ви отримуєте аналіз активності користувачів
Ми готові налаштувати аналітику відвідувань сторінок з вашими пропозиціями та підключити колл-трекінг для аналітики вхідних дзвінків. У вас буде інформація про активність користувачів навколо вашого бренду і про сезонну динаміку попиту.